Skip Navigation Links
صفحه اول
درباره ما
ثبت نام
کتاب‌ها
مجلات
نمایشگاه‌های کتاب
سفارش
ارتباط با ما
 
سبد محصول شما خالی است
FA EN
جستجو

شکل نوشتنم هستم

تصویر جلد شکل نوشتنم هستم جواد مجابی متولد ماه مهر ۱۳۱۸ در شهر قزوین شاعر، نویسنده، طنزپرداز و روزنامه‌نگار نام آشنای ایران زمین است. از او آثار متعددی به چاپ رسیده‌است. وی نقاش، محقق ادبی-هنری، روزنامه‌نگار، طنز پرداز و داستان‌نویس است و بهتر است بگوییم یکی از شناخته‌شده‌ترین روشنفکران و هنرمندان معاصر که نامش همیشه در میان بزرگان آمده است. از مجابی تا به حال ده‌ها کتاب تأثیرگذار و پرطرفدار در زمینه داستان منتشر شده ‌است و عموماً کتاب‌های او با اقبال خوبی از سمت خوانندگان، علی‌الخصوص خوانندگان حرفه‌ای، مواجه می‌شود. مجابی بارها از سوی مجامع اروپایی و آمریکایی برای سخنرانی درباره هنر و ادبیات ایران دعوت شده‌است و یکی از نمایندگان شاخص ادبیات معاصر ایران محسوب می‌شود. چهل سال از فعالیت ادبی او می‌گذرد که ۲۰ سال اخیر را به طور حرفه‌ای و فارغ از دغدغه‌های شغلی، صرف نوشتن رمان و شعرها و تحقیقاتش کرده‌است. نوشته‌های او بیش از پنجاه اثر چاپ شده است که عمدتاً شامل هشت مجموعه شعر، چهار مجموعه داستان کوتاه، نه رمان، چندین نمایش‌نامه و فیلم‌نامه و داستان کودکان وآثار طنز و طرح‌های هجایی و چند مجموعه مقالات و چند شناخت‌نامه ادبی درباره نویسندگان و شاعران ایران است.
کتاب شکل نوشتنم هستم شامل ۳۵ مقاله در موضوعات مختلف و ۴۰ گفتگو از مجابی است که در خلال سال‌های اخیر انجام شده و در این کتاب با انتخاب وی قرار گرفته است.
شکل نوشتنم هستم در ۶۵۰ صفحه با بهای ۴۰ هزار تومان در قطع وزیری توسط نشر کتاب آمه به چاپ رسیده است و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

 
Copyright 2023. Allrights reserved by Ameh Book