Skip Navigation Links
صفحه اول
درباره ما
ثبت نام
کتاب‌ها
مجلات
نمایشگاه‌های کتاب
سفارش
ارتباط با ما
 
سبد محصول شما خالی است
FA EN
جستجو

جنگ بود

تصویر جلد جنگ بود پوتین‌ها آنقدر بزرگ و سنگین بودند که پا به پایم نمی‌آمدند می‌دویدم‏ اما توی گل فرو می‌رفتم و زمین می‌خوردم و عراقی‌ها نزدیک‌تر می‌شدند. یکی از پوتین‌هایم از پایم درآمد و بندهای سیاه لنگه دیگر دور پایم پیچیده بود می‌دویدم و پوتین را روی زمین می‌کشیدم. کف پاهایم زخمی شده بود لبه تیز سنگی مثل چاقو لای دو انگشت پایم را قاچ داد لیزی و داغی خون تازه را لای انگشت‌های پایم حس می‌کردم اما باید فرار می‌کردم. عراقی‌ها سریع‌تر از من می‌دویدند و نزدیک می‌شدند. قلبم مثل پرنده‌ای که از قفسش بزرگ‌تر باشد داشت از سینه‌ام بیرون می‌زد...
جنگ بود کتابی است از خاطرات واقعی احسان محمدی که دوران کودکی خود را در جنگ به سر برده است کتاب بیانگر مشکلات دردها و کمبودهایی است که کودکان در جنگ تجربه کردند و خاطراتی که کودکان جنگ‌زده مرزی از دشمنان متجاوز دارند.
احسان محمدی کوشیده است تا خاطرات واقعی خود را با یک روایت داستانی جذاب برای مخاطبش خواندنی‌تر کند. قلم جذاب نویسنده مخاطب را در عمق داستان فرو می‌برد به‌طوری که گویی خواننده خودش را در آن صحنه حاضر می‌بیند.
چاپ دوم کتاب جنگ بود نوشته احسان محمدی در ۱۶۰ صفحه و به قیمت ۱۶٫۰۰۰ تومان توسط نشر کتاب آمه به چاپ رسیده و در دسترس علاقه‌مندان است.

 
Copyright 2022. Allrights reserved by Ameh Book