Skip Navigation Links
صفحه اول
درباره ما
ثبت نام
کتاب‌ها
مجلات
نمایشگاه‌های کتاب
سفارش
ارتباط با ما
 
سبد محصول شما خالی است
FA EN
جستجو

خانه خیابان مانگو

تصویر جلد خانه خیابان مانگو خانه خیابان مانگو، خانه‌ای است کوچک و قرمز با پله‌های تنگی در جلو و پنجره‌هایی آن‌قدر کوچک که آدم فکر می‌کند پنجره‌ها نفسشان را در سینه حبس کرده‌اند. بعضی وقت‌ها آجرها شکسته‌اند و در چنان غر شده که مجبور می‌شوی محکم هلش بدهی تا رود تو. خبری از حیاط جلویی نیست. فقط چهار تا درخت نارون کنار جدول خیابان هست که شهرداری کاشته. حیاط پشتی در واقع یک گاراژ است که هنوز مال ما نشده و یک حیاط کوچک که چون بین ساختمان‌های دو طرف قرار گرفته، حتی کوچک‌تر از آن چیزی که هست به نظر می‌آید...
خانه‌ی خیابان مانگو نام کتابی است اثر ساندرا سیسنروس نویسنده آمریکایی اسپانیایی تبار. این رمان از ۴۵ بخش تشکیل شده است که بسیاری از بخش‌ها به کوتاهی یک نیم صفحه است که این بخش‌ها خط روایی واحدی را دنبال نمی‌کند و هر بخش روایت‌گر یک قصه یا یک اتفاق خاص در گذر زمان است. داستان خانه خیابان مانگو روندی پر از آرامش دارد و روایت‌گر زندگی بدون ضربه و فراز و فرود است در عین حال داستانی پر از جذابیت و سراسر تعامل انسان با انسان و انسان با محیط پیرامون خود است.
خانه خیابان مانگو را دیبا داودی به فارسی برگردانده است و نشر کتاب آمه آن را در ۲۰۲ صفحه و با قیمت ۹٫۰۰۰ تومان به چاپ رسانده و در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.

 
Copyright 2023. Allrights reserved by Ameh Book